Yasal Uyarı

“www.buzlazerepilasyon.gen.tr” İnternet sitesinde var alan tüm bilgiler Buz Lazer Epilasyon ile ilgili kişileri bilgilendirmek ve buz lazer epilasyon,lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilere Lazer Epilasyon Merkezlerini tanıtmak amacı ile hazırlandı. Sitemiz kesinlikle Sağlık hizmeti vermemektedir. Buz Lazer Epilasyon ve Lazer epilasyon tanı ve tedavi sadece doktor tarafından yasalarca belirlenen statülü yerlerde yapılması gerekmektedir.

Bu internet sitesindeki yazılı bilgiler, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu İnternet sayfasında yayınlanan bilgilerin, bu amaçla kullanımından oluşacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu web sitesine giriş yapmış kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

“www.buzlazerepilasyon.gen.tr” web sitesi bir sağlık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmemektedir.

Bu web sayfasında anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.